AK Parti Bursa Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Ahmet Kılıç Kayapa OSB‘yi ziyaret etti

Kayapa OSB Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Toy ile Kayapa Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Ali Güler ve Kayapa OSB Yönetim Kurulu Üyesi Salim Balcı’dan bölge faaliyetleri hakkında bilgi alan Vekil Kılıç, altyapı çalışmalarını da yerinde inceledi.

Kayapa OSB’deki temaslarından sonra değerlendirmelerde bulunan AK Parti Bursa Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Ahmet Kılıç, “Kayapa OSB’de her geçen gün nitelikli işler ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu noktada Kayapa OSB’nin kurumsallaşmasında büyük gayret gösteren başta Başkanımızı ve bütün tüm yöneticilerimize teşekkür ederim. Bizler de AK Parti iktidarları olarak Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde her anlamda sanayicimizin yanındayız, onların destekçisiyiz. Bu noktalarda da sanayi bölgelerimizdeki eksikliklerin giderilmesiyle alakalı gerekli çalışmaların takipçisiyiz. İnşallah kısa zaman içerisinde bu bölgede de altyapı hızlı bir şekilde devam ediyor. İnanıyoruz ki, önümüzdeki günlerde de diğer eksikliklerin giderilmesiyle alakalı bizler de elimizden geldiği kadar desteklerimizi ortaya koyacağız. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımız da sanayicimizin yanında olduğunu bir kez daha gösterecektir” dedi.

AK Parti Bursa Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Ahmet Kılıç ile AK Parti Bursa İl Başkanlığı Ekonomi İşler Başkanı Kemal Ermiş’in ziyaretinden büyük memnuniyet duyduklarını söyleyen Kayapa OSB Başkanı Yalçın Toy da, “Sayın Vekilimiz Bölgemizdeki çalışmaları yakından takip ediyor, kendisinin radarındayız. Büyüyen Türkiye ile beraber biz de sanayi bölgemizi büyütme hedefimizde adım adım ilerliyoruz. Bu konuda altyapı çalışmalarımızı bitirmek üzereyiz. Sayın Sanayi ve Teknoloji Bakanımızın desteklerini her zaman arkamızda hissettik. Sayın Bakanımızın bize olan yardımlarını bugün Ahmet Kılıç vekilimizin yerinde görmesini sağladık. Bu amaçla yaptığımız çalışmaların amacına kısa zamanda ulaşacağını ümit ederek sayın vekilimize teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu. Ziyarette hazır bulunan Kayapa Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Ali Güler de bölgede güzel çalışmaların önümüzdeki dönemde de yapılmaya devam edeceğini dile getirdi.

AK Parti Bursa Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Ahmet Kılıç Kayapa OSB‘deki temaslarının devamında May Fren Sistemleri ile Elektroteks fabrikalarını ziyaret ederek, May Fren Sistemleri’nde Genel Müdür Tamer Yılmaz’dan, Elektroteks’te de Yönetim Kurulu Başkanı Osman Güler’den çalışmaları hakkında bilgiler aldı.