Yeni Nesil Fabrika Otomasyon Laboratuvarı Açılışı

Gençlerin gelişen ve değişen dünyaya hazırlanması hedefleri doğrultusunda mesleki eğitim sisteminin daha da iyileştirilmesi adına atılan adımlara desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen ve eğitimin gücüne her zaman inanan Kayapa OSB, mesleki eğitimin gelişmesi adına önemli projelerin içerisinde yer almayı sürdürüyor.

Kayapa OSB, Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA), Valeo ve Freudenberg ile birlikte ortaklaşa yapılan proje kapsamında Öztimurlar Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nde ‘Yeni Nesil Fabrika Otomasyon Laboratuvarı’ açılışı 12 Kasım 2021 tarihinde gerçekleştirildi. Açılışa Kayapa OSB Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Toy’un yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürü Serkan Gür ve BEBKA Genel Sekreteri M. Zeki Durak ile birlikte öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Yapılan teşekkür konuşmalarının ardından projede emeği ve desteği olan Kayapa OSB adına Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Toy’a teşekkür plaketi İl Milli Eğitim Müdürü Serkan Gür tarafından takdim edildi.

Öztimurlar MTAL 4. Sanayi Devrimi’ne Hazır proje adıyla gerçekleştirilen açılış sonrası, protokol heyeti laboratuvarda incelemelerde bulundu.